خدمت نرم افزاری شرکت آلکازر
شرکت به صورت تخصصی در حوزه نرم افزارهای مکان محور فعالیت کرده و در این زمینه نرم افزارهایی جهت رفع نیاز های بازار ارائه کرده است.

تیم نرم افزاری شرکت آلکازر جهت رفع نیازهای تخصصی سازمان ها و شرکت های خصوصی، خدمات ویژه ارائه داده و نیاز های آن ها را در زمینه نرم افزاری رفع میکند. از جمله ی این خدمات میتوان به نرم افزارهای زیر اشاره کرد:

نرم افزار سازمان مدیریت آرامستان های شهر اهواز
نرم افزار سازمان مدیریت آرامستان های شهر اهواز، نرم افزاری است که برای مدیریت ماموریت های سازمان ، محاسبه هزینه های مالی و ارائه گزارشات اختصاصی در زمینه ی خدمات ارائه شده اشاره کرد.

نرم افزار برخط مدیرت ناوگان
از جمله نرم افزار های شرکت آلکازر می توان به نرم افزار برخط مدیریت ناوگان شرکت اشاره کرد که به صورت سازمانی استفاده شده و شامل دامنه ی وسیعی از گزارشات در زمینه های مختلف از گزارش های روزانه تا گزارش قطعی دستگاه ها اشاده کرد ، از مشتریان سازمانی این نرم افزار می توان به سازمان های پسماند شهر اهواز، سازمان برق خوزستان و سازمان برق اهواز اشاره کرد.

نرم افزار مدیریت وزن متحرک ها
شرکت آلکازر همواره در جهت ارائه ی خدمات بروز و استفاده از تکنولوژی های نوین تلاش کرده و در این زمینه نرم افزار مدیریت وزن متحرک ها را ارائه کرده، این نرم افزار شامل تمام قابلیت های نرم افزار مدیرت متحرک ها بوده و علاوه بر آن قابیلت مدیریت ، نمایش و گزارش گیری از وزن متحرک ها به صورت بر خط را دارا میباشد ، این نرم افزار به صورت اختصاصی به درخواست شهرداری شهر مشهد تولید شده است.

ارائه خدمات نرم افزاری به جامعه برای رفع بخش کوچکی از نیاز های جامعه، جزء افتخارات ماست و در این زمینه ازهر تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

ویژگی های فنی نرم افزار
زمینه های کاری web / desktop / mobile
سیستم عامل ها windows / MAC OS / android / ios
زمینه ی تخصصی حوزه مکان محور (gps)
نرم افزار برخط بله (realtime)
مدیریت داده عظیم بله (big data)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *