ردیاب سگ و حیوانات خانگی

امروزه با فراوان شدن حیوانات خانگی همانند سگ و سایر حیوانات خانگی برای محافظت از این حیوانات در برابر گم شدن از ردیاب کوچک که متصل به قلاده است استفاده میشود که این قلاده ها در گردن حیوانات مورد نظر قرار میگیرد که اگر حیوان خانگی از یک محدوده مشخص خارج بشه به صاحب حیوان از طریق ردیاب گردن حیوان یک پیام هشدار ارسال میشه که شخص میتونه به صورت انلاین مکان مورد نظر حیوان خانگی خود را بر روی موبایل و کامپیوتر ردیابی کند .
این ردیابها ضد آب بوده و سیمکارت خور هستن که موقعیت حیوان خانگی را از ماهواره جی پی اس دریافت میکند و از طریق اینترنت و اس ام اس سیمکارت این اطلاعات را برای موبایل اپراتور ارسال میکند .و اپراتور میتواند به صورا انلاین و آفلاین حیوان خانگی را از راه دور ردیابی و کنترل کند.

ردیاب حیوانات خانگی

این ردیابها توسط شرکتهای زیادی در جهان عرضه میگردد و دارای کیفیت های متفاوتی میباشند. اما در ایران متاسفانه عرضه این محصول محدودتر میباشد. شرکت آلفا تکنولوژی اقدام به وارد کردن یک سری ردیاب با کیفیت مناسب برای حیوانات خانگی مانند سگها کرده است . امید است که با این کار قدمی کوچک در راستای نگه داری و محافظت از این حیوانات دوست داشتنی برداشته شده باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *